SearchEuropeanJobs.com

Lege i spesialisering 2/3 - Anestesi

Company

Gregers Halvorsen

Location

førde, Norway

Type

Full-time

Seksjon legar AIO ved Førde sentralsjukehus har ledig seks månaders vikariat som LIS 2/3 innan anestesi.

Tilsetting: snarast

Seksjon legar ved AIO er organisert i 7 seksjonar - anestesi, intensiv, operasjon Førde, AIO Lærdal, dagkirurgi, sterilsentral og anestesilegar. Seksjon i Førde har 20 stillingar inkludert seksjonsleiar og fagutviklar.

Vi har aktivitet innan fagområda ortopedi, gastro-/endokrin-/proktologi-/plastikk-kirurgi, urologi, ØNH og gynekologi, samt utpost. Seksjon dekker også anestesilegetjeneste for luftambulanse i Førde og redningshelikopter i Florø.

Avdeling for AIO har 14 overlegar og 6 LIS 2/3 ved avdelinga. Austen 2024 tok vi i bruk ei ny, moderne operasjonsavdeling med 10 operasjonsstover. Her er det lagt vekt på smarte og effektive løysingar som skal fremje god pasient- og utstyrsflyt, samt eit godt arbeidsmiljø.

Arbeidsoppgåver

  • LIS 2/3 anestesiologi får utdanning og supervisjon i avdelinga ihht. gjeldande na...

★ Ready to Start Your European Career?

Take the next step and apply for this exciting opportunity

Apply Now