Vi søker deg som kan bidra til å videreutvikle våre etterretningsprosesser og leveranser. Våre leveranser skal bidra til å prioritere og rette innsatsen vår dit vi til enhver tid mener risikoen for skatte
- og avgifts kriminalitet er størst. En sentral faktor for at vi lykkes med dette er at vi følger tett med samfunnsutviklingen og digitale trender innen økonomisk kriminalitet både i Norge og utlandet. Vi har tett samarbeid med andre etater og virksomheter.
Vi står overfor mange utfordringer som krever en dyktig leder som kan hjelpe oss med å få til dette på en god måte. Hvis du har erfaring som leder innenfor økonomisk kriminalitet og etterretning, bør du kanskje lese videre. Vi skal nå rekruttere en leder til etterretningsvirksomheten vår. Rett kandidat vil finne det spennende å lede etterretningsgruppen vår, utvikle medarbeidere og arbeidet med digital utvikling innenfor vårt fagområde.
Hva går jobben ut på?
Som leder for vårt etterretningsarbeid, vil hovedoppdraget vær...