Szerviztechnikus

  • Company:
    Xylem
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    5 months ago
  • Category:

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Solution Kft. új munkatársakat keres törökbálinti irodájába a következő pozícióba:

FELADATOK:

+ A vállalat által forgalmazott víz- és szennyvíz technológiai termékek (szivattyúk, tisztítóberendezések) szervizelése, beüzemelése, karbantartása

+ A termékek beüzemelésének, karbantartásánakmegfelelő dokumentálása

+ Műhelyben történő szivattyúk szervizelése

+ Rendelésekkel kapcsolatos reklamációk műszaki támogatása

+ A partnerekkel való kapcsolattartás

+ Helyszíni szerelések, javítások a megrendelőnél

ELVÁRÁSOK:

+ középfokú végzettség (villamos/elektrotechnikus/műszerész/géplakatosstb.) vagy ilyen irányú tanulmányok végzése

+ Min. 3 éves munkatapasztalat

+ Problémamegoldókészség

+ Pontos munkavégzés, határidőkbetartása

+ Munkabiztonsági szabályok betartása

+ B kat. Jogosítvány, vezetési gyakorlat

+ MS Office felhasználói szintű ismerete

+ Erkölcsi bizonyítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

+ Szivattyúzás területén szerzett tapasztalat

+ Elektromos vezérlőrendszerek, valamint hajtómű szerelési ismeretek

+ Érvényes targoncavezetői jogosítvány és/vagy darukezelői bizonyítvány

+ Angol nyelv alapszintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

+ Azonnali munkakezdés

+ Teljes munkaidő

+ Határozatlan idejű szerződés

+ Hosszú távú munkavégzési lehetőség egy fejlődő, multinacionális vállalatnál

+ Felelősségteljes, önálló munkavégzés, kis létszámú csapat, barátias légkör

+ Versenyképes jövedelem

+ Egy műszakos munkarend

+ Béren kívüli juttatások

+ Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Törökbálint és külső helyszínen történő munkavégzés