HR Gyakornok

  • Company:
    Xylem
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    4 months ago
  • Category:

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Jelentkezz hozzánk Ceglédre és **Oldjuk meg együtt a vízügyeket** !

HR GYAKORNOKOT

keresünk!

FELADATOK:

+ Jelöltek szakmai előszűrése, interjúk szervezése, a kiválasztási folyamat nyomon követése

+ Személy- és munkaügyi anyagok kezelése

+ Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztráció

+ HR kimutatások, riportok készítése excelben

+ Kollégák napi munkájának segítése

Amit tŐled várunk:

+ Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok – HR szakon;

+ Heti legalább 3 nap vállalása 6-8 órábanés 6 hónap munka vállalása

+ Angol – Középfok/kommunikációképes szint szóban és írásban

+ Pontos, precíz munkavégzés

+ Önálló problémamegoldó képesség

+ Együttműködési készség, csapatszellem

+ Határozott fellépés, rugalmasság, jó szervező- és kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

+ Diplomamunka elkészítésének lehetősége

+ Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

+ Hosszú távú diákmunka

+ Rugalmas munkarend

+ Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni

Munkavégzés helye: Cegléd, Külső-Kátai út 41.