HR ASC Specialist

  • Company:
    BD (Becton, Dickinson and Company)
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    5 months ago
  • Category:

**Job Description Summary**

**Job Description**

**ASC szerephez kapcsolódó tevékenységek**

+ minden személyi / HR admin / bérszámfejtéshez kapcsolódó adat karbantartása

+ új-belépő folyamat teljeskörű admin. ügyvitele (munkaügy, bérszámfejtés, Workday, T&A)

+ munkaviszonyhoz kapcsolódó változások adminisztációjának koordinációja, ügyvitele (adatbázisok, szerződések, munkaügyi dokumentumok)

+ kapcsolati pont a bérszámfejtés és a szervezet között

+ bérszámfejtéshez kapcsolódó folyamatok teljeskörű ügyvitele (adatszolgáltatás, ellenőrzés)

+ ügyfélszolgálat biztosítása

+ vezetők támogatása

+ statisztikák, kimutatások készítése – szervezeti igények alapján

+ ASC projekt koordinációja

+ HR Portál bevezetésében, működtetésében aktív részvétel

+ Professzionálisan, határidőket betartva kezeli a különböző kommunikációs csatornákon érkező munkatársak HR kérdéseit

+ Folyamatosan törekszik a folyamatok fejlesztésztésére

Munkaidő-nyilvántartó rendszerhez kapcsolódó tevékenységek:

+ Kulcsfelhasználói feladatok és felelősségek

+ Oktatások

+ Felhasználók támogatása

Egyéb projektek támogatása

+ HR projektekben való aktív, támogató részvétel – előzetes egyeztetés szerint

+ HR képviselete egyéb projektekben – előzetes egyeztetés szerint

**Elvárások**

+ **Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)**

+ Gimnáziumi vagy szakközépiskolai végzettség

+ **Minimum 2** **éves** **gyakorlat a HR rel kapcsolatos adminisztrációs tevékenységekben – ipari környezetben**

+ Tanulási agilitás, alkalmazkodóképesség, fogékonyság

+ Jó kommunikációs készség

+ Precizitás

+ Csapatjátékos

+ Hatékony a végrehajtásban

+ **2 év határozott idejű munkaszerződés vállalása**

**Előny**

+ Általános munkaügyi törvények és társadalombiztosítási gyakorlatok ismerete

+ **Nexon** munkaügyi nyilvántartó rendszerben való jártasság

+ MS office alkalmazások ismerete: Word, Excel, Outlook

**Primary Work Location**

HUN Kornye – Uveggyar

**Additional Locations**

**Work Shift**

BD is a leading global medical technology company that creates medical technology, devices and laboratory equipment for a variety of needs across the healthcare continuum. At BD, we are looking for candidates who possess passion, innovative solutions and a commitment to our one mission of improving access to groundbreaking medical and biotechnology services for people near and far, delivering state-of-the-art technology and cutting-edge research in the battle to fight and cure infectious diseases. With a global reach that extends across 50 countries worldwide, our network of professionals collaborates on effective measures to deliver enhanced patient quality such as lower health care delivery costs, improved health care and safety, and expanded health care for all. Join our company and see how you can become a part of one global mission to make a difference in human health.