Backend Developer (.NET, iGaming)

  • Company:
    Enloyd Hungary
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    5 hours ago
  • Category:

Feladatok:Webes játékok backendjének fejlesztése (Microsoft toolok);Játéklogika implementálása;Ügyfelektől érkező igények tervezése és dokumentálása;A kódok magas minőségének biztosítása (unit testing, code reviews) ;Egyszerre 2-3 játék fejlesztése különböző logika szerint. Elvárások:Felsőfokú végzettség informatikai/műszaki területen;3-5 év szakmai tapasztalat C# programozásban;Különböző Design Patternek ismerete;Kommunikációképes angol nyelvismeret írásban és szóban;Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat előny. Amit az Ügyfelünk kínál:Izgalmas, kihívást jelentő fejlesztési projektek;Támogató munkatársak;Rugalmas munkaidő és home office lehetőség;Versenyképes és széleskörű juttatási csomag: havi alapbér (tapasztalattól függően alakul, piaci bérsávok felett mozog) + éves tréning keret + cafetéria szép kártyán + egészségbiztosítás + havi AYCM támogatás 6000HUF támogatás/hó + 2 alkalommal Home Office támogatás. Jelentkezés